Nowy Easi-Scan Go

Nowy Easi-Scan GO to ultrasonograf z bezprzewodową transmisją obrazu, który pomoże ci wzmocnić relacje z hodowcą i ugruntować swoją pozycję jako partnera w walce o lepszą wydajność rozrodczą i zdrowie stada. Easi-Scan:Go wyznacza trendy w nowoczesnej hodowli. Dopracowana aplikacja umożliwia prezentowanie obrazu na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. Udostępniająć obraz hodowcy, pomagasz mu zrozumieć istotę problemu, co zwiększa jego zaangażowanie we wprowadzanie twoich zaleceń w życie. Połączenie z urządzeniami mobilnymi to nie tylko wyświetlanie obrazu. Dzięki aplikacji możesz zapisywać sonogramy i cine-loop w celu archiwizacji lub przesłania do dalszej interpretacji.

 

Całkowicie szczelny i wodoodporny dla zachowania najwyższych standardów biosecurity.

Easi-Scan Go wyznacza również nowe standardy w kwestii szczelności aparatu USG oraz jego mobilności. Klasa szczelności IP68 zapewnia praktycznie całkowitą szczelność. Waga gotowego do pracy ultrasonografu to jedynie 850 g, co zapewnie niespotykaną wcześniej mobliność.

BUG Goggles Go

Wraz z nowym ultrasonografem prezentujemy również nowe bezprzewodowe Gogle OLED. Nowy model BUG Goggles Go oferują niespotykaną dotąd wygodę w czasie pracy, najwyższą na rynku jakość obrazu i znaną z wcześniejszych modeli niezawodność. Wraz z goglami możemy podłączyć do aparatu dwa dotakowe urządzenia mobline, na których możemy przedstawiać oberaz bez najmniejszych opóźnień.

Sprawdź nowe produkty