Gogle OLED BUG GONajbardziej zaawansowane Gogle BUG

Wyświetlaj obrazy ultrasonograficzne przed oczami z zachowaniem bezpieczeństwa i najwyższego komfortu pracy, za pomocą pierwszych bezprzewodowych Golgi BUG OLED GO. Gogli BUG OLED GO (BCF Universal Goggle OLED GO) możesz używać wygodnie z twoim aparatem ultrasonograficznym Easi-Scan GO. Możesz ich używać przez cały dzień, usprawniając badanie i skracając jego czas. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z aparatem możesz pracować szybciej i zdecydowanie wygodniej, niż kiedykolwiek wcześniej.  Ponadto, dzięki regulacji można je idealnie dopasować do głowy, zachowując idealną odległość od oczu. Gogle sprawdzają się w każdych warunkach, bez względu na to, czy pracujesz w jasnym świetle dziennym, czy też całkowitej ciemności. Dzięki klasie szczelności IP 65 możesz ich swobodnie używać nawet w deszczu.

Gogle BCF OLED  GO są najbardziej zaawansowanymi goglami w naszej ofercie. Technologia OLED GO daje jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a jednocześnie zużywa mniej energii, co oznacza, że jest to technologia bardziej ekologiczna. Opiera się on na “bioluminescencji”, naturalnej reakcji chemicznej. Gogle są zasilane tym samym modelem baterii, który zasila ultrasonograf Easi-Scan GO. Możesz je ładować razem z bateriami aparatu USG.

BUG OLED GO (BCF Universal Goggle OLED GO) to najwyższy wymiar komfortu użytkowania, dzięki wyświetlaniu obrazu bezpośrednio przed Twoimi oczami oraz bezprzewodowemu połączeniu z aparatem. Gogle BUG OLED GO współpracują z aparatem Easi-Scan GO i zapewniają doskonały obraz z aparatu nie ograniczając widoczności. Doskonała widoczność pozwala przeprowadzić badania z zachowaniem bezpieczeństwa, zmniejszając szanse na potknięcie, poślizgnięcie się lub nieplanowanego kontaktu z pacjentem.

  • Wyższa jakość obrazu i większy kontrast dzięki technologii OLED
  • Bezprzewodowe połącznie z apratem Easi-Scan Go
  • Wygodna regulacja umożliwia bardzo dokładne dopasowanie
  • Doskonale widoczny obraz – w pełnym słońcu i w ciemności
  • Sprawdzą się suchym i zapylonym otoczeniu oraz w deszczu i miejscach o wysokiej wilgotności
  • Bezpieczeństwo pracy zapewnia dobra widoczność otoczenia
  • Klasa szczelności IP 65 pozwalają nawet na pracę w deszczu
  • Łatwe w czyszczeniu
Wyświetlacz i rozdzielczość SVGA 800 x 600
Rozmiar obrazu
12.78 x 9 mm
Podświetlenie
850 cd / m2
Kontrast
> 300:1
Łączność bezprzewodowa
Zasilanie bateria Easi-Scan GO
Klasa szczelności IP65
Format obrazu NTSC/PAL
Waga 500 g (razem z baterią)
Temperatura pracy -40 °C to +55 °C
Do użytku z Easi-Scan GO, Duo-Scan GO, Duo-Scan GO Plus
Gwarancja 1 rok

interesuje cię ten produkt?