Referencje

Od momentu rozpoczęcia przygody z easi-scan, nie wyobrażam sobie badania innym ultrasonografem. Poprzednie ultrasonografy sprawiały mi sporo kłopotów. Ergonomia i brak obciążenia badaniem w połączeniu z jakością obrazu powodują że jesteśmy skumplowani.

lek. wet. Jan Zenkner
Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna, Stargard

Z zakupu mojego pierwszego easi-scan?a w 2011 roku najbardziej byli zadowoleni moi klienci. Nie musieli już dźwigać za mną ?pseudo-przenośnych? ultrasonografów. Poręczność aparatu sprawia, że tempo pracy i jej organizacja znacznie się poprawiły co docenili również moi klienci. 30% szybsze badanie powoduje, że mogę obsłużyć więcej klientów.

lek. wet. Kamil Kossakowski
Przychodnia ESKULAP, Bartoszyce

Pracuje easi-scan?em od kilku lat i nie wyobrażam sobie już pracy innym ultrasonografem. Świetna jakość obrazu i czas pracy na baterii sprawiają, że moim zdaniem easi-scan nie ma konkurencji na rynku.

lek. wet. Mirosław Prokopiuk
Gabinet Weterynaryjny Bovicare, Radzyń Podlaski

Wygoda i szybkość działania oraz bezpieczeństwo moje i sprzętu w trakcie badania to najsilniejsze strony easi-scan. Bardzo dobry obraz bez opóźnienia i polskie menu powodują, że w tym samym czasie badam więcej zwierząt.

dr n. wet. Arkadiusz Szkamelski
Szef Zespołu Embriotransferu, Embriowet

Ultramobilny, mogę jednocześnie badać i leczyć zwierzęta bez odkładania ultrasonografu. Bardzo wytrzymałe baterie. Najwyższa płynność obrazu na rynku. Dobra obsługa posprzedażowa.

lek. wet. Bartosz Grodzicki
Specjalista Chorób Przeżuwaczy, Centrum Zdrowia Zwierząt, Zawidz Kościelny

Niezależnie czy jest -20°C czy +40°C easi-scan działa niezawodnie. Najwyższa jakość obrazowania i niezastąpiona ergonomia pracy. Najlepszy stosunek jakości do ceny.

lek. wet. Marcin Kocik
Specjalista Rozrodu Zwierząt i Chorób Przeżuwaczy

Poza świetną jakością obrazu i dużą wytrzymałością aparatów easi-scan, firma VetService zapewnia bezkompromisowy serwis.

lek. wet. Rafał Stawarz
Gabinet Weterynaryjny Bovicare, Radzyń Podlaski

chcesz wiedzieć więcej?