VetService

VetService jest wyłącznym przedstawicielem IMV IMAGING w Polsce, a tym samym wyłącznym dystrybutorem aparatów ultasonograficznych BCF Technology i ECM.

Oferowane przez nas urządzenia są projektowane i wytwarzane wyłącznie w europie przez ekspertów z zakresu weterynarii i obrazowania. Współpracując ze światowym liderem obrazowania weterynaryjnego, jako pierwsi w Polsce dostarczyliśmy w pełni przenośne ultrasonografy, które możemy nosić “na sobie” wraz z wyświetlaczami, które umożliwiły użytkownikom oglądanie obrazu w zamontowanym na głowie goglach. Od tego momentu nieustannie “podnosimy poprzeczkę” dostarczając innowacyjne rozwiązania dla weterynarii, wyznaczając nowy poziom w branży.

Wiemy, że jako lekarz weterynarz nigdy nie przestajesz się uczyć. Obrazowanie i interpretacja obrazów diagnostycznych wymaga umiejętności i pewności. Edukacja jest istotną częścią wsparcia zapewnianego przez VetService. Co roku przeprowadzamy szkolenia wraz z naszymi parterami i zespołem lekarzy weterynarii. Udostępniamy również ogromną ilość bezpłatnych materiałów do nauki online.

W VetService jesteśmy dumni z naszego otwartego i przyjaznego podejścia. Tworzymy zgrany i zaangażowany zespół, który przekłada się również na bardzo dobre warunki współpracy. Jesteśmy oddani tworzeniu długoterminowych relacji z naszymi klientami, oferując im indywidualne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.

VetServie czerpie swoje doświadczenia z codziennej pracy w terenie. Doświadczenia z takiej pracy pozwalają na dostarczanie lekarzom weterynarii sprzętu diagnostycznego, który spełnia ich oczekiwania.

Bycie partnerem światowego lidera zobowiązuje. Dlatego wizja naszej firmy to przede wszystkim pomoc naszym klientom w poprawianiu opieki nad zwierzętami, dostarczenie technologii, która przyniesie rzeczywistą zmianę oraz zapewnienie naszym klientom jak najlepszego wykorzystania sprzętu do przetwarzania obrazu. Stawiamy na zespół zdolny do przekraczania oczekiwań klientów. Zespół utrzymujący inspirujące środowisko pracy, w którym można się doskonalić.

Misja i wartości VetService

Wierzymy, że praca oparta o pewne wartości daje efekty i dlatego najważniejsze są dla nas:

  • Współpraca Przyjazne i godne zaufania podejście koncentruje się na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami i partnerami.
  • Nauka – Dzielenie się wiedzą i szkoleniami, które umożliwiają naszemu zespołowi i partnerom pełne wykorzystanie ich potencjału.
  • Innowacyjność – Poprawa jakości pracy, dzięki skutecznemu wdrażaniu pomysłów inspirowanych potrzebami naszych klientów.

Wysoki standard od dnia debiutu

Easi-Scan i VetService

Chcesz dowiedzieć się więcej?