Easi-Scan GO CurvePierwszy ultrasonograf z bezprzewodowym obrazowaniem poprzez dedykowane gogle, tablety oraz smartfony, wyposażony w sondę sektorową.

Be connected. Be smart. Let?s Go. Nowy ultrasonograf Easi-Scan GO to jedyny przenośny ultrasonograf z klasą szczelności IP68, umożliwiający zanurzenie aparatu na głębokość 1m na 30 minut. Wszystko dzięki najnowcześniejszym rozwiązaniom technologicznym oraz bezkompromisowemu wykonaniu. Jest to również jedyny na rynku aparat, umożliwiający obrazowanie poprzez bezprzewodowe gogle OLED oraz urządzenia mobilne (telefon/tablet) za pośrednictwem dedykowanej aplikacji (iOS lub Android). Sonda sektorowa zapewnia większą głębokość obrazowania i szerszy obraz, poprawiając diagnostykę późnej ciąży. Nowy, niezawodny ultasonograf jest również najlżejszym aparatem weterynaryjnym (tylko 850 g), oraz jako pierwszy aparat na rynku łączy możliwość obrazowania poprzez bezprzewodowe gogle BUG Goggles Go oraz za pośrednictwem tabletu czy smarfona. Obrazy zapisywane są na naszym urządzeniu mobilnym poprzez dedykowaną aplikację z dożywotnią licencją. Aparat może przesyłać obraz do 3 urządzeń jednocześnie.

Przeznaczenie

Bydło
Świnie
Konie

Easi-Scan Go to nowe standardy w ultrasonogriafii weterynaryjnej:

  • Trwała szerokopasmowa sonda o wysokiej rozdzielczości i szerokim zakresie zastosowań: od wysokiej jakości obrazu w badaniach powierzchownych do głębokiej penetracji przy diagnostyce późnej ciąży.
  • Obraz może być wyświetlany na urządzeniach mobilnych oraz bezprzewowodwych goglach. Możesz użyć smartphona, który jest zawsze z Tobą lub tabletu, który przedstawi obraz na większym ekranie. Obraz zobaczysz nawet na trzech urządzeniach jednocześnie.
  • Obrazy mogą być zapisane w wewnętrznej pamięci lub bezpośrenio w pamięci Twojego smartphona.
  • Bezkonkurencyjna waga – 850g.
  • Do 5 godzin ciągłej pracy z zewnętrznej baterii litowo-jonowej.
  • Aparat z klasą szczelności IP68 – czyszczenie aparatu nigdy nie było łatwiejsze.
  • Prosta obsługa i niezawodność w jednym urządzeniu.
Sonda Sektorowa 64 mm
Ilość kryształów 128
Częstotliwość 3 MHz – 7 MHz
Zasięg 8 cm – 24 cm
Odświeżanie 40 fps
Klasa szczelności IP68
Pamięć obrazu Zależna od pamięci urządzenia mobilnego
Waga 850 g
Czas pracy na baterii do 5 h
Temperatura pracy od -10 °C do 45 °C
Gwarancja 1 rok + program dożywotniej gwarancji

Gogle BUG OLED GO

Bezprzewodowe gogle w technologia OLED dają jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a jednocześnie zużywają mniej energii, co oznacza, że ??jest to technologia bardziej ekologiczna. Opiera się on na ?bioluminescencji?, naturalnej reakcji chemicznej.

Easi-Scan Go przesyła obraz nawet do 3 urządzeń mobilnych jednoczśnie. Możesz używać swojego telefonu lub tabletu. Wymagania do prawidłowego działa systemu to:

Urządzenia Apple:
Wersja systemu: iOS 8 lub nowszy
Wersja iPhone’a: iPhone 5s
Wersja iPad’a: iPad4
Urządzenia z systemtm Android:
System: Kit Kat (Android V4.4) lub nowszy
Minimum RAM: 2Gb i Quad-Core 1.8GHz
WiFi: 802.11 a/ac (5GHz band)

Walizka Blue Case GO

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu Easi-Scan GO. W walizce znajdziemy również miejsce na ładowarkę oraz zapasowe baterie.

Ładowarka Easi-Scan GO

Ładowarka przeznaczona do ładowania baterii Easi-Scan Go oraz Gogli Easi-Scan GO z gniazda samochodowego 12V oraz zasilania sieciowego 230V.

Bateria Easi-Scan GO

Bateria litowo-jonowa Easi-Scan GO (3.6Vdc, 6700mAhr), która sprawdza się każdych warunkach. Pełne naładowanie baterii w czasie 5.5 godziny i do 5 godzin ciągłej prawy (w zależności od zasilanego urządzenia).

interesuje cię ten produkt?