Zapraszamy na stoisko targowe VetService i IMV Imaging

Zapraszamy na nasze stoisko targowe (nr 30), gdzie będziecie mogli poznać najnowsze ultrasonograficzne premiery IMV Imaging. Na targach zaprezentujemy aparaty ultrasonograficzne ECM oraz BCF Technology. Miło nam powrócić na targi VETMEDICA, gdzie nasza premiera aparatu Easi-Scan w 2011 roku zaowocowała złotym medalem targów.

Wśród naszych premier znajdziecie najnowszy aparat USG o szerokim spektrum możliwości, czyli EXAPad. EXAPad znajdzie zastosowanie przede wszystkim w czasie badań ortopedycznych koni oraz w badaniach związanych z biotechnologią rozrodu i embriotransferem. Więcej informacji na temat tego aparatu już wkrótce pojawi się na naszej stronie.

Na targach VETMEDICA będzie można również zobaczyć najnowszy model aparatu USG, który jest używany przez lekarzy weterynarii zajmujących się rozrodem bydła. Mowa oczywiście o Easi-Scan GO, który jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym i najbardziej mobilnym urządzeniem w tej kategorii aparatów ultrasonograficznych. Aparat USG, który podbija rynki Europy, dalekiego wschodu oraz obu Ameryk, można zobaczyć już w najbliższą sobotę.

Naszą ekspozycję uzupełnią dotychczasowe produkty BCF Technology oraz ECM, w tym również dobrze znane na polskim rynku aparaty serii ImaGo.

Serdecznie zapraszamy. VETMEDICA, Łódź, Stoisko nr 30. Premiery VETMEDICA 2019

  • Premiera EXAPad oraz EXAPad Mini 

  • Premiera Easi-Scan GO