Easi-Scan curveUltrasonograf z sondą sektorową, która pozwala na uzyskanie szerszego i głębszego obrazowania

Ultrasonograf do USG bydła Easi-Scan Curve w przeciwieństwie do tradycyjnej sondy liniowej umożliwia głębszą penetrację. Większa głębokość obrazowania ułatwia i poprawia diagnostykę późnej ciąży. Przykładem takiego badania jest określenie wieku ciąży pomiędzy 2 a 8 miesiącem na podstawie wielkości oczodołu płodu. Sonda ma 60mm powierzchni i jest zakrzywiona pod kątem 60% aby dać ci szerokie pole widzenia i nawet do 24 cm głębokości penetracji, natomiast 128 kryształów, 16 cyfrowych kanałów i 40 klatek na sekundę sprawia że otrzymujesz obraz najwyższej jakości bez opóźnienia dzięki czemu możesz pracować szybciej.

Przeznaczenie

Bydło
Świnie
Konie

Ultrasonograf do USG bydła Easi-Scan Curve pozwala na uzyskanie szerokiego pola widzenia i głębszą penetracje ultradźwięków. Easi-Scan Curve to połączenie doskonałej jakości obrazu przy wczesnej diagnostyce ciąży (28 dni) z możliwością dokładnej diagnostyki późnej ciąży (60-120 dni) nawet jeżeli płód znajduje się już głęboko poza krawędzią miednicy. Sonda jest wbudowana na stałe i dokładnie uszczelniona. Takie rozwiązanie znacznie poprawia trwałość i długowieczność aparatu w porównaniu z aparatami z wymienną sondą. Easi-Scan został stworzony z myślą o pracy w trudnych warunkach przy diagnostyce zwierząt gospodarskich. Jest lekki, wygodnie zamontowany na biodrach nie obciąża twojej szyi, ramion i pleców a ty wciąż masz wolne ręce.

  • Dzięki głębszej penetracji i sektorowej sondzie, łatwiej będzie ci diagnozować również ciążę u loch.
  • Głęboka penetracja dzięki sektorowej sondzie i niższych częstotliwościach
  • Odporny i godny zaufania
  • Mały i lekki
  • Doskonała jakość obrazu dzięki 128 kryształom, 16 kanałom i 40 klatkom na sekundę
  • Łatwy w czyszczeniu
Sonda Sektorowa 64 mm
Ilość kryształów 128
Częstotliwość 3 MHz – 7 MHz
Zasięg 8 cm – 24 cm
Odświeżanie do 26 fps
Klasa szczelności IP65
Pamięć obrazu 100 zdjęć
Waga 2 kg
Czas pracy na baterii do 7 h
Temperatura pracy od -10 °C do 40 °C
Gwarancja Program dożywotniej gwarancji

Gogle BUG OLED

Technologia OLED daje jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a jednocześnie zużywa mniej energii, co oznacza, że ??jest to technologia bardziej ekologiczna. Opiera się on na ?bioluminescencji?, naturalnej reakcji chemicznej.

Gogle BUG VGA

Wyświetlaj zdjęcie ultrasonograficzne przed oczami z zachowaniem bezpieczeństwa i najwyższego komfortu pracy. Gogli BUG (BCF Universal Gogle) możesz używać wygodnie z twoim aparatem ultrasonograficznym Easi-Scan.

Gogle BUG LCD

Gogle sprawdzają się w każdych warunkach, bez względu na to, czy pracujesz w jasnym świetle dziennym, całkowitej ciemności, deszczu. Dzięki wygodzie i wyjątkowej trwałości, gogle BUG jest są ulubionym źródłem obrazowania użytkowników Easi-Scan.

Monitor Smart Display

Easi-Scan Smart Display to inteligentny ekran dotykowy, który po połączeniu z ultrasonografem, rozszerza jego możliwości o nowe funkcje. Idealny wybór do skanowania dużej ilości zwierząt.

Monitor Remote Display

Easi-Scan Remote Display jest bezprzewodowym monitorem ultrasonograficznym, przeznaczonym do użytkowania z aparatami Easi-Scan. Działa bezprzewodowo, dzięki czemu nie ogranicza ruchów.

Monitor nadgarstkowy

Monitor nadgarstków pozwala wyświetlać obrazy ultrasonograficzne na 3,7 calowym monitorze o szerokim (80 stopni) kącie widzenia. Jest idealnym rozwiązaniem preferujących tradycyjny model obrazowania.

Walizka Blue Case

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu easi-scan. W walizce znajdziemy również miejsce na gogle BUG, monitor bezprzewodowy, ładowarkę oraz statyw.

Walizka Carry Case

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu easi-scan. Dzięki wbudowanej ładowarce umożliwia jednoczesne ładowanie baterii zapasowej oraz baterii zainstalowanej w ultrasonografie.

Bateria easi-scan

Bateria easi-scan, która sprawdza się każdych warunkach. Pełne naładowanie baterii to nawet do 4.5 godziny ciągłej pracy lub do 7 godzin w trybie czuwania.

Ładowarka easi-scan

Ładowarka przeznaczona do ładowania baterii easi-scan z gniazda samochodowego 12V oraz zasilania sieciowego 230V.

Torba easi-scan

Torba easi-scan, jest wykonana z odpornego neoprenu. Zabezpiecza twój aparat przed zabrudzeniem i gwarantuje komfort pracy.

interesuje cię ten produkt?