Rewolucja w ultrasonografii koni

Innowacyjny design z doskonałą jakością obrazu. Taki jest nowy EXAPad, aparat ultrasonograficzny zaprojektowany przez francuski ECM, cześć grupy IMV Imaging. ExaPad pozwala na szybką i dokładną diagnozę. Jest wyposażony w ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości (o przekątnej 12″ lub 15″), który zapewnia łatwy dostęp do licznych funkcji ultrasonografu oraz zapisanych zdjęć, filmów, danych, raportów, adnotacji, i szczegółowych pomiarów. Dzięki lekkiej i odpornej konstrukcji ExaPad może być z tobą wszędzie tam gdzie go potrzebujesz. W pełni naładowana bateria pozwala na ponad 2 godziny pracy. Katalogi pacjentów i raporty są zaprojektowane do użytku weterynaryjnego.

Echo Touch
Dotykowy interfejs możesz dostosować do swoich potrzeb. Wyświetlaj tylko najważniejsze dla ciebie funkcje by pracować szybciej i wygodniej.

 

Echo Voice
Kontrola głosowa Echo Voice pozwala ci na pełną autonomie nawet podczas pracy z pewnej odległości od urządzenia.

Echo Pad
Aplikacja Echo Pad na iPAD to twoje drugie centrum dowodzenia aby zdalnie sterować skanerem. Spersonalizowane ustawienia wstępne, zapisane na iPadzie, mogą być używane w ExaPadzie.

Wybór spośród kilkunastu dostępnych sond zapewnia możliwość wykonywania bardzo zróżnicowanych badań, począwszy od podstawowych badań ogólnych, ginekologicznych, położniczych i brzusznych, przez zaawansowane badania ortopedyczne u koni, badania kardiologiczne (Color Doppler), po zaawansowane badania związane z biotechnologią rozrodu oraz embriotransferem. Większy EXAPAd pozwala wybrać preferowaną sondę i płynnie przełączaj się między obrazowaniem układu mięśniowo-szkieletowego, jamy brzusznej czy układu rozrodczego. Używając większego ,15 caloweg możesz również używać nowych 192 kryształowych sond HD, które pozwalają na niezwykle dokładną diagnostykę. Poszczególne sondy i ich zastosowanie już wktórce przedstawimy na naszej stronie internetowej.