Easi-Scan linearNajbardziej wszechstronny ultrasonograf w diagnostyce rozrodowej dużych zwierząt

Niezależnie od tego czy badasz krowy mleczne, bydło mięsne czy konie,
Easi-Scan to idealny wybór. Easi-scan ma szeroki zakres zastosowań,
od diagnostyki jajników, macicy i struktur płodu w rozrodzie bydła,
po diagnostykę układu rozrodczego i mięśniowo-szkieletowego koni.
Umożliwia również ocenę mięsności u zwierząt rzeźnych. Dzięki szerokiej
gamie sposobów wyświetlania obrazu i wytrzymałej konstrukcji Easi-Scan
jest niezastąpionym partnerem do pracy w terenie.

Przeznaczenie

Bydło
Konie

Easi-Scan jest zoptymalizowany jako przenośny aparat do diagnostyki ultrasonograficznej, zachowując wysoką jakość obrazu w fabrycznie przygotowanych aplikacjach, przy minimalnej potrzebie dostosowania obrazu do potrzeb diagnosty.

  • Trwała szerokopasmowa sonda o wysokiej rozdzielczości i szerokim zakresie zastosowań: od wysokiej jakości obrazu w badaniach powierzchownych do głębokiej penetracji przy diagnostyce późnej ciąży
  • Obraz może być wyświetlany na różnego rodzaju monitorach. Opcje obrazowania obejmują gogle z wyświetlaczami, monitor bezprzewodowy, 3.5? nadgarstkowy wyświetlacz LCD i wiele innych
  • Obrazy mogą być zapisane w wewnętrznej pamięci. Zapamiętane obrazy mogą być przegrane do komputera za pośrednictwem łącza USB
  • Lekkie urządzenie to mniejsze obciążenie operatora
  • Cztery i pół godziny ciągłej pracy z zewnętrznej baterii, a nawet więcej przy korzystaniu z automatycznego trybu czuwania (Standby)
  • Urządzenie posiada klasę szczelności IP65 (patrz opis dalej w instrukcji)
  • Łatwy w czyszczeniu
Sonda Liniowa 64 mm
Ilość kryształów 128
Częstotliwość 4,5MHz – 8,5 MHz
Zasięg 16 cm
Odświeżanie 40 fps
Klasa szczelności IP65
Pamięć obrazu 100 zdjęć
Waga 2 kg
Czas pracy na baterii do 7 h
Temperatura pracy od -10 °C do 40 °C
Gwarancja Program dożywotniej gwarancji

Gogle BUG OLED

Technologia OLED daje jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a jednocześnie zużywa mniej energii, co oznacza, że ??jest to technologia bardziej ekologiczna. Opiera się on na ?bioluminescencji?, naturalnej reakcji chemicznej.

Gogle BUG VGA

Wyświetlaj zdjęcie ultrasonograficzne przed oczami z zachowaniem bezpieczeństwa i najwyższego komfortu pracy. Gogli BUG (BCF Universal Gogle) możesz używać wygodnie z twoim aparatem ultrasonograficznym Easi-Scan.

Gogle BUG LCD

Gogle sprawdzają się w każdych warunkach, bez względu na to, czy pracujesz w jasnym świetle dziennym, całkowitej ciemności, deszczu. Dzięki wygodzie i wyjątkowej trwałości, gogle BUG jest są ulubionym źródłem obrazowania użytkowników Easi-Scan.

Monitor Smart Display

Easi-Scan Smart Display to inteligentny ekran dotykowy, który po połączeniu z ultrasonografem, rozszerza jego możliwości o nowe funkcje. Idealny wybór do skanowania dużej ilości zwierząt.

Monitor Remote Display

Easi-Scan Remote Display jest bezprzewodowym monitorem ultrasonograficznym, przeznaczonym do użytkowania z aparatami Easi-Scan. Działa bezprzewodowo, dzięki czemu nie ogranicza ruchów.

Monitor nadgarstkowy

Monitor nadgarstków pozwala wyświetlać obrazy ultrasonograficzne na 3,7 calowym monitorze o szerokim (80 stopni) kącie widzenia. Jest idealnym rozwiązaniem preferujących tradycyjny model obrazowania.

Walizka Blue Case

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu easi-scan. W walizce znajdziemy również miejsce na gogle BUG, monitor bezprzewodowy, ładowarkę oraz statyw.

Walizka Carry Case

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu easi-scan. Dzięki wbudowanej ładowarce umożliwia jednoczesne ładowanie baterii zapasowej oraz baterii zainstalowanej w ultrasonografie.

Ładowarka easi-scan

Ładowarka przeznaczona do ładowania baterii easi-scan z gniazda samochodowego 12V oraz zasilania sieciowego 230V.

Bateria easi-scan

Bateria easi-scan, która sprawdza się każdych warunkach. Pełne naładowanie baterii to nawet do 4.5 godziny ciągłej pracy lub do 7 godzin w trybie czuwania.

Torba easi-scan

Torba easi-scan, jest wykonana z odpornego neoprenu. Zabezpiecza twój aparat przed zabrudzeniem i gwarantuje komfort pracy.

interesuje cię ten produkt?