Duo-Scan GO Pluspierwszy ultrasonograf do badania trzody chlewnej z bezprzewodowym obrazowaniem przez tablety oraz smartfony, z możliwością użycia bezprzewodowych gogli.

Duo-Scan Go Plus to pierwszy na świecie bezprzewodowy ultrasonograf przeznaczony ultrasonograficznych badań abdominalnych bydła, trzody chlewnej i małych przeżuwaczy. Najnowszy aparat należy do rodziny bezprzewodowych ultrasonografów serii Go. Duo-Scan Go Plus został zaprojektowany od podstaw, aby sprostać wymaganiom skanowania zwierząt gospodarskich, tworząc szybkie, dokładne, łatwe do udostępniania obrazy i filmy, które są widoczne (i zapisywane) bezpośrednio w naszym telefoniczne lub tablecie. Jego zwarta i solidna budowa zapewnia niespotykaną wcześniej ergonomię w czasie pracy, umożliwiając niezwykle szybkie i sprawne badanie. Jednocześnie cały aparat został zaprojektowany tak, by spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa biologicznego i był w pełni dezynfekowany. Duo Scan Go Plus ma dwukrotnie większą liczbę elementów sondy, co zapewnia większą gęstość linii i zdecydowanie lepszą jakością obrazu.

Ultrasonograf Duo-Scan GO Plus został zaprojektowany jako uniwersalny ultrasonograf do badań abdominalnych. Doskonale sprawdzi się w czasie badań badań bydła, takich jak badania wątroby, osierdzia czy badania płuc u cieląt.  Seria Duo-Scan Go Plus została zaprojektowana tak, aby działać dłużej i lepiej, niż inne skanery dostępne na rynku. Został zaprojektowany ergonomiczne, aby badania było łatwiejsze i wygodniejsze, łącznie z pozycją sondy, ustawioną w taki sposób, aby ułatwić operatorowi skanowanie podbrzusza. Duo-Scan Go Plus pozostaje przy tym prosty i intuicyjny w obsłudze.  Będąc w pełni bezprzewodowym, Duo-Scan Go Plus pozwala na znacznie większą swobodę ruchów (i nie pozostawia ciągnących się przewodów dla ciekawskich zwierząt). Telefon, który będzie Twoim ekranem, jest montowany na nadgarstku, dzięki czemu każdy operator będzie mógł uzyskać optymalną widoczność.

Przeznaczenie

Bydło
Trzoda chlewna
Owce, Kozy, Alpaki

Duo-Scan Go Plus to nowe standardy w ultrasonografii trzody chlewnej oraz badan abdominalnych bydła:

  • Biosecurity  Zwarta, wodoodporna obudowa, brak jakichkolwiek portów i zagłębień o obudowie oraz ładowanie przez ładowarkę indukcyjną daję możliwość łatwego i szybkiego dezynfekowania aparatu.
  • Solidna konstrukcja “All-in-One” Aparat ultrasonograficzny, którego rozmiar możemy porównać na 0.5-litrowej butelki wody. Sonda, bateria, elektronika – wszystko zamknięte w małej obudowie.
  • Ładowanie indukcyjne.  Ładowanie ultrasonografu nigdy nie było tak proste. Wbudowana bateria ładuje się poprzez ładowarkę indukcyjną w ciągu 3.5 godziny, co zapewnia możliwość ciągłego  badania do 2.5 godziny.
  • SoundLink, SmartBeam , ScanShare Nowe technologie opracowane przez IMV-Imaging pozwalają na przesyłanie zoptymalizowanego obrazu do dowolnego urządzenia mobilnego, bez jakichkolwiek opóźnień. Pozwalają również na przechowywanie danych w chmurze i natychmiastowy dostęp do tych ważnych danych w dowolnym miejscu i czasie.

 

Sonda Sektorowa 60 mm (kąt ponad 60 stopni)
Ilość kryształów 64
Częstotliwość 3 MHz ? 6 MHz
Zasięg 8 cm ? 24 cm
Odświeżanie 20 fps
Klasa szczelności IP68
Pamięć obrazu Zależna od pamięci urządzenia mobilnego
Waga 250 g
Czas pracy na baterii do 2.5 h
Temperatura pracy od -10 °C do 45 °C
Gwarancja 2 lata

Gogle BUG OLED GO

Bezprzewodowe gogle w technologia OLED dają jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a jednocześnie zużywają mniej energii, co oznacza, że ??jest to technologia bardziej ekologiczna. Opiera się on na ?bioluminescencji?, naturalnej reakcji chemicznej.

Duo-Scan Go przesyła obraz nawet do 3 urządzeń mobilnych jednoczśnie. Możesz używać swojego telefonu lub tabletu. Wymagania do prawidłowego działa systemu to:

Urządzenia Apple:
Wersja systemu: iOS 8 lub nowszy
Wersja iPhone’a: iPhone 5s
Wersja iPad’a: iPad4

Urządzenia z systemem AndroidSystem:
Kit Kat (Android V4.4) lub nowszy
Minimum RAM: 2Gb i Quad-Core 1.8GHz
WiFi: 802.11 a/ac (5GHz band)

Walizka Duo-Scan GO

Walizka przeznaczona do przechowywania i transportu ultrasonografu Duo-Scan GO.

Ładowarka Duo-Scan GO

Ładowarka przeznaczona do indukcyjnego ładowania baterii wewnętrzenj ultrasonografu Duo-Scan Go z gniazda USB oraz zasilania sieciowego 230V.

Adapter nadgarstkowy “Wrist-Mount-Kit”

Umożliwia bezpieczne zamocowanie urządzenia mobilnego na nadgarstku i wygodne wyświetlanie obrazu z USG.

interesuje cię ten produkt?